Kraj: Flaga SzwecjiNorwegia
Data ogłoszenia: 2020-09-21 00:00:00
Zawód: Malarz - Norwegia
Ostateczna data rozpoczęcia: 2020-10-05 00:00:00
Opis stanowiska pracy:

ES-Perfekt (Agencja Pracy Czasowej Nr. Cert. 5668).

W związku z nowymi, pilnymi projektami zapraszamy do aplikowania na poniższe stanowisko:

Malarz - Norwegia 


Miejsce pracy: Norwegia  

Ilość wakatów: 10

Nr ref.: MSM/20Obowiązki:

-  malowanie i szpachlowanie za pomocą agregatu wewnątrz i/lub na zewnątrz 


Wymagania

- min. 3-letnie doświadczenie w malowaniu i szpachlowaniu

- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego

- umiejętność pracy samodzielnej


Pracodawca norweski oferuje:

- atrakcyjne wynagrodzenie od 210 nok/h

- możliwy wielomiesięczny kontrakt

- możliwe długie dni pracy

- pracę w stabilnej dużej firmie

- umowę na  warunkach NORWESKICH

- pomoc urzędowo-administracyjną.Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim o załączanie do dokumentów referencji pisemnych lub telefonicznych: 

rekrutacja@es-perfekt.pl


W przesyłanych dokumentach proszę o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez ES-Perfekt w celach przyszłych rekrutacji" (*)

Umieszczenie w CV klauzuli jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.* Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Odwiedź nas na www.facebook.com/esperfekt i dowiaduj się o pilnych ofertach jako pierwszy!

www.es-perfekt.pl


*Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest ES-Perfekt, ul. Partyzancka 80/92 lok. 18, 95-200 Pabianice. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom ES-Perfekt) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ ES-Perfekt posiada zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane klientom ES-Perfekt - wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do klientów ES-Perfekt drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody - dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w ES-Perfekt prosimy o kontakt pod adresem email: rekrutacja@es-perfekt.pl