Kraj: Flaga SzwecjiNorwegia
Data ogłoszenia: 2018-11-05 00:00:00
Zawód: Elektryk DSB - Rotacja
Ostateczna data rozpoczęcia: 2018-11-19 00:00:00
Opis stanowiska pracy:

W związku z pilnymi nowymi projektami zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

“ Elektryk DSB ”

Ilość wakatów: 10

Nr ref.: DSB/18

Obowiązki:

Praca związana z montażem instalacji elektrycznych

Wymagania:

- uprawnienia norweskie DSB ( lub FSE )

- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego

- doświadczenie zawodowe w zawodzie elektryk (min. 3 lata - konieczne)

- doświadczenie w sektorze budowlanym

Pracodawca norweski oferuje:

- atrakcyjne wynagrodzenie od 245 Nok/h zależne od doświadczenia

- ROTACJA

- BEZPŁATNE ZAKWATEROWANIE

- BEZPŁATNE WYŻYWIENIE

- możliwy długi projekt

- umowa na warunkach norweskich,

- pomoc w znalezieniu płatnego zakwaterowania

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim o załączanie do dokumentów referencji pisemnych lub telefonicznych.

rekrutacja@es-perfekt.pl

W przesyłanych dokumentach proszę o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych:  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez ES-Perfekt w celach przyszłych rekrutacji".*

Umieszczenie w CV klauzuli jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Odwiedź nas na www.facebook.com/esperfekt i dowiaduj się o pilnych ofertach jako pierwszy!