Kraj: Flaga SzwecjiNorwegia
Data ogłoszenia: 2018-07-31 00:00:00
Zawód: Cieśla/Zbrojarz- prefabrykacja
Ostateczna data rozpoczęcia: 2018-07-30 00:00:00
Opis stanowiska pracy:

Cieśla / Zbrojarz - Prefabrykacja - Norwegia

Poszukujemy pracowników do legalnej pracy w fabryce na terenie Norwegii, BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA ANGIELSKIEGO w zawodzie:

Cieśla/Zbrojarz- Prefabrykacja

Ilość wakatów: 5

Miejsce pracy: Norwegia

Obowiązki:

Prefabrykacja - zbrojenie i szalowanie elementów betonowych, np. stropów, schodów, ścian

Wymagania:

- doświadczenie przy zbrojeniu i szalowaniu elementów betonowych

- doświadczenie w pracy na prefabrykacji

- znajomość rysunku technicznego

- umiejętność pracy samodzielnej

- NIEWYMAGANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

- prawo jazdy oraz własny samochód ( mile widziane)

Pracodawca norweski oferuje:

- długoterminowe  kontrakty

- atrakcyjne wynagrodzenie

- pracę w stabilnej dużej firmie

- umowę, ubezpieczenie, socjalne na warunkach NORWESKICH

- pomoc w znalezieniu zakwaterowania

- pomoc urzędowo-administracyjną

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim o załączenie do dokumentów referencji pisemnych lub telefonicznych (bardzo ważne).

rekrutacja@es-perfekt.pl

www.es-perfekt.pl

Odwiedź nas na www.facebook.com/esperfekt i dowiaduj się o pilnych ofertach jako pierwszy!

W przesyłanych dokumentach proszę o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez ES-Perfekt w celach przyszłych rekrutacji"

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest ES-Perfekt, ul. Partyzancka 80/92 lok. 18, 95-200 Pabianice. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom ES-Perfekt) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ ES-Perfekt posiada zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane klientom ES-Perfekt - wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do klientów ES-Perfekt drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody - dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w ES-Perfekt prosimy o kontakt pod adresem email: rekrutacja@es-perfekt.pl

Umieszczenie w CV klauzuli jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.